Жаахан байхад л ойд
гүзээлзгэнэ түүж иддэг байсан даа, тэгээд тийм ч амар олдохгүй ээ гэж.
Би сая амралтаараа явж байхдаа гүзээлзгэний талбайд очиж том том
гүзээлзгэнэ түүлээ. Хичнээнийг бол хичнээнийг л түүж болно. Элбэг ч гэж
жигтэйхэн. 1 pound нь 1 $ үнэтэй. Түүсэн жимсээ жигнүүлээд л авна даа.
Тэр талбайгаар явахад үнэр гэж мммммм хэлэх ч юм биш. Амтных нь сайханыг
ч хэлэх юм биш.
Үргэлжлэл
гүзээлзгэнэ түүж иддэг байсан даа, тэгээд тийм ч амар олдохгүй ээ гэж.
Би сая амралтаараа явж байхдаа гүзээлзгэний талбайд очиж том том
гүзээлзгэнэ түүлээ. Хичнээнийг бол хичнээнийг л түүж болно. Элбэг ч гэж
жигтэйхэн. 1 pound нь 1 $ үнэтэй. Түүсэн жимсээ жигнүүлээд л авна даа.
Тэр талбайгаар явахад үнэр гэж мммммм хэлэх ч юм биш. Амтных нь сайханыг
ч хэлэх юм биш.
Үргэлжлэл